Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Mozambik’in en önemli karma nitelikli uluslararası fuarı olan Mozambik Uluslararası Ticaret Fuarı’nın, 26 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenleneceği bildirilmektedir. Fuara ilişkin olarak Mozambik Sanayi ve Ticaret Bakan Yrd. Sn. Juliao Joao Pio’nun davet mektubu ekte iletilmektedir.

Yazıda devamla, 2018 yılında düzenlenen Fuara, Mozambik’te faaliyet gösteren bir firmamızın stant açarak iştirak ettiği ve bir diğer firmamızın da yine aynı fuarda “En Büyük Yabancı ve Ulusal Yatırımcı” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldüğü ifade edilmektedir.

Bu yıl düzenlenecek Fuara da, toplu katılım sağlanabilmesini teminen Mozambik Ticaret Müşavirliğimizin temaslarda bulunduğu ve Meridyen Fuarcılık firmasının da Fuara ilişkin organizasyon çalışmalarına devam ettiği belirtilmektedir. Fuarla ilgili detaylı bilgi için Jamie Nicol’s (+258 843 045 430; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) veya Gilberto Mabunda (+258 843 859 001; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) ile irtibata geçilebilmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama