Sayın İlgili,

İnegöl Küçük KOBİ Üretim ve Depolama Alanı Yatırımı planlanmaktadır. Bu yatırımın bölgede faaliyet gösteren üretici, yan sanayi ve malzeme tedarikçileri, beyaz eşya tedarikçileri ve gıda toptancılığı gibi faaliyet kollarında hizmet veren firmaların ihtiyacına uygun şekilde tasarlanması hedeflenmektedir. Söz konusu yatırım ile ilgili Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA)'nın desteği ile fizibilite çalışması yürütülmektedir. Fizibilite çalışması kapsamında söz konusu yatırım ile ilgili anket çalışması yapılmaktadır.

Yatırıma ilişkin tasarımın ihtiyaca uygun gerçekleştirilebilmesi için bu projenin tamamlanmasından sonra “İnegöl Küçük KOBİ Üretim ve Depolama Alanı”nda faaliyetlerini gerçekleştirmek isteyen, mevcut durumda yer sıkıntısı olan, üretim ve/veya depo yerine erişimde trafik, altyapı vb den kaynaklanan sorun yaşayan firmaların bu ankette ihtiyaçlarını ortaya koyacak bilgiyi vermeleri yatırım tasarımının sağlıklı gerçekleştirilebilmesi için gereklidir.

Anketimizde cevaplamanız istenen soruların cevapları İnegöl Küçük KOBİ Üretim ve Depolama Alanı Yatırımının;

  • Bölgenin altyapısının ve üstyapılarının planlanması,
  • Sosyal alanlar gibi bölümlerin büyüklük ve inşai özelliklerinin ortaya konabilmesi, yatırım tutarlarının ve işletme giderlerinin oluşturulması

için kullanılacaktır.

Anketimize verilecek bilgiler yalnızca BEBKA ve İnegöl Ticaret Sanayi Odası'nın bu yatırıma özel çalışmasında kullanılacak olup farklı amaçlarla herhangi bir çalışmaya firma özelinde servis edilmeyecektir.

Anketimize katılarak İnegöl Küçük KOBİ Üretim ve Depolama Alanı Yatırımı'na vereceğiniz destek için teşekkürlerimizi sunarız.

Anket için linke tıklayınız: https://bit.ly/2XI2ZCd

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama