İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’nın (İTSO) önceki gün yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı. Odanın Meclis Başkanı Mahmut Demirtaş’ında hazır bulunduğu toplantıda; Yavuz Uğurdağ Yönetim Kurulu Başkanı, Kenan Kender Başkan Yardımcısı, Bahri Urgun sayman üye olurken, Ali Ezim, Bülent Boztepe, Halil Malkaç, Hatun Malgaralı, Hüseyin Özdemir, Metin Atış, Murat Aydın, Nedim İncebay’da yönetim kurlu üyesi olarak görev aldılar.

Devamını oku: İTSO Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yaptı
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Proje Bazlı Teşvik Sistemi, iş dünyasında geniş yankı buldu. İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, 135 milyar liralık proje bazlı yatırım sisteminin cari açığın kapatılmasına katkı yapacağına inandığını söyledi.

Devamını oku: Süper Teşvik Paketi Türkiye Ekonomisini Uçurur
 

Başkan Yavuz Uğurdağ, hükümetin yaptığı düzenlemeleri son derece olumlu bulduklarını açıkladı.

Devamını oku: Yeni KDV Kanununa İTSO'dan Tam Destek
 

 

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere cansuyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor. TOBB öncülüğünde, Oda ve Borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni Nefes Kredisi için imzalar Başbakanımız Binali Yıldırım, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 31 Mart Cumartesi günü İzmir’de atıldı.

Devamını oku: TOBB Nefes Kredisi
 

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama