Doğa yürüyüşleri, okçuluk, motocross, bisiklet, atv safari, offroad, yamaç paraşütü vb. birçok etkinlik sizi bekliyor

DOSTUM - Doğa Sporları ve Turizm Merkezi İnegöl Belediyesinin 2016 yılında BEBKA (Bilecik, Eskişehir, Bursa Kalkınma Ajansı) desteği ile gerçekleştirdiği bir kırsal kalkınma projesidir. 2017 yılı içinde sayısız etkinlik, eğitim ve yarışma düzenlenmiştir. 2018 yılı içinde ise konaklama evleri ile halkımıza daha kaliteli hizmet vermek adına her geçen gün gelişimini sürdürmektedir.

Merkez idari bina, hangar, 12 kişilik misafirhane, 450 mt çim pist, 15 dönümlük arazi içinde motocross, ATV, bisiklet parkuru ve 36 kişilik kapasiteli 3 bungalov evlerden oluşmaktadır. Hemen yanı başında bulunan yapay göl, 2222 mt yükseklikteki Aktaş Tepe ve bir adım kadar yakın orman manzarasıyla eşsiz bir güzelliğe sahiptir.

Misafirler dinlenirken aynı zamanda doğada olmanın keyfini çıkaracak, cesaretini doğaya gösterecek, zorlu ve keyifli doğa şartlarıyla mücadele ederken başarmanın hazzını tadarak stresin kötü etkilerinden uzaklaşacak. Etkinlikler için İnegöl’ün tüm doğal güzellik alanları kullanıldığından misafirler sabit bir yere bağlı kalmadan İnegöl’ün birçok yerini görecek ve her bir etkinlik için farklı yerlerin keyfini çıkaracaktır.

Web: www.dostum.org.tr

EK: Tanıtım Dosyası ve Etkinlik Ücretleri için tıklayınız.

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama