İlgi: TOBB'nin 22.09.2017 tarih ve 14582 sayılı yazısı

ilgide kayıtlı yazıda, Eşbaşkanlıklarını Milli Savunma Bakanı Sayın Nurettin Canikli ile Filipinler Ticaret ve Sanayi Bakanı Sayın Ramon Lopez'in yürüttüğü Türkiye-Filipinler Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 1. Dönem Toplantısı'nın 24 Ekim 2017 Salı günü Ankara'da düzenlenmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Anılan KEK Toplantısına yönelik olarak Ekonomi Bakanlığınca yapılacak hazırlık çalışmalarında yararlanılmak üzere; iki ülke arasındaki ilişkiler, iki ülke arasındaki ilişkilere ilişkin varsa sorunlar ve bu sorunlara ilişkin çözüm önerileri, KEK 1. Dönem Toplantısı 'nda gündeme getirilmesinde yarar görülen konular ve anılan toplantı sonucunda imzalanması öngörülen Mutabakat Zaptı'nda yer alması talep edilen hususlar hakkında bilgi notlarına ihtiyaç duyulduğu ifade edilmektedir.

Belirtilen konular ile ilgili görüş ve önerilerinizin en geç 29 Eylül 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar TOBB'ye (Fax: 0312 218 22 09, E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) iletilmesi gerekmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama