İlgi : TOBB ' nin 03.05.2018 tarih ve 6854 sayılı yazısı

İlgide kayıtlı yazıda, Maputo Ticaret Müşavirliği tarafından, 27 Ağustos - 2 Eylül 2018 tarihlerinde, Maputo Uluslararası Fuar Merkezi'nde, "Mozambik Yatırım ve ihracatı Teşvik Merkezi (APIEX)" organizasyonunda, 1964 yılından itibaren her yıl gerçekleştirilen "Maputo Uluslararası Fuarı (FACIM)" adlı bir etkinlik düzenleneceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, bahse konu etkinliğe geçtiğimiz yıl 2000'den fazla yabancı firma, 700 yerli firma ve 80 bin ziyaretçinin katılım sağladığı ve FACIM'nin bu yıl Mozambik ihracatı Geliştirme Merkezi, Mozambik Yatırım Teşvik Merkezi ve Mozambik Özel Ekonomik Bölgeler İdaresinin tek çatı altında toplanmasıyla oluşturulan APIEX tarafından önceki yıllara göre daha etkili ve özellikle yatırım konusu daha ön planda olarak düzenlenmesinin planlandığı ifade edilmektedir.

Ayrıca, detaylı bilgi edinmek isteyenlerin "Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir." e-posta adresi ile iletişime geçebileceği belirtilmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama