TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM) 2006 yılından beri  iş dünyasına yönelik eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 2017 yılından itibaren de eğitim portföyüne deneyimli akademisyenler tarafından hazırlanan online eğitim modülleri ve sertifika programları dahil edilmiştir. Online eğitimler, özellikle çalışma hayatının içerisinde olan kişilere hitap ettiği için firmaların ilgisini çekeceği düşünülmektedir. Eğitimlere ilişkin bilgilere ekte yer alan katalogdan ulaşılabilmektedir.

Online eğitimler e-kampus.com işbirliğiyle sunulmaktadır.  Tüm online eğitimler bireysel satış platformu olan www.campusonline.com adresinden incelenebilmektedir. Ayrıca bazı eğitimlerin demo linkleri aşağıda yer almaktadır:

Kriz Ortamında İşletme Yönetimi Eğitimi:
https://e-kampus.com/html5/tobb_duyuru/kriz_ortami/story_html5.html

Yönetim ve Organizasyon Eğitimi:
https://e-kampus.com/html5/tobb_duyuru/yonetim_organizasyon/story_html5.html

Mali Tablolar Analizi Eğitimi:
https://e-kampus.com/html5/tobb_duyuru/mali_tablolar/story_html5.html

Üyelerimize duyurulur.

EK: Eğitim Kataloğu için tıklayınız.

 

İlgi: TOBB'nin 17.09.2018 tarih ve 13659 sayılı yazısı

İlgide kayıtlı yazıda, Hindistan Gıda ve Tarı m Konseyi tarafından, Hindistan Hükümeti desteği ile "AgroWorld 2018" Uluslararası Tarı m Ticareti ve Tarım Teknolojileri Fuarının 25-27 Ekim 2018 tarihlerinde Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de IARI Pusa Campus'te düzenleneceği belirtilmektedir.

Tarım alanında faaliyette bulunan küresel firmalar için iş ve yatırım fırsatları yaratan söz konusu fuar kapsamında 1. Dünya Tarım Ödülü, Küresel Tarım Liderlik Zirvesi, tarım alanında birçok konferans ve festival eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

AgroWorld 2018 Fuarı na ilişkin güncel bilgilere http://icfa.org.in/agro-world/ web adresinden ulaşılabilmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

 

İlgi : TOBB'nin 11.09.2018 tarih ve 13326 sayılı yazısı

İlgide kayıtlı yazıda Slovakya'nın Ankara Büyükelçiliği'nin ilgide kayıtlı yazısında, 13 Kasım 2018 tarihinde Slovakya'nın başkenti Bratislava'da, Slovak Yatırım ve Ticareti Geliştirme Ajansı (SARIO) tarafından, Slovakya'nın en büyük uluslararası ikili görüşmelerinin olduğu Slovak Matchmaking Fuarı Bratislava 2018'in düzenleneceği bildirilmektedir.

Fuar'ın, ticaret ve işbirliği yapmak isteyen yabancı iş insanlarına yönelik olduğu, önceliğin ikili iş görüşmelerine, işbirliği tekliflerine, ihalelere, ortak girişimlerin oluşturulmasına ve işbirliği ortaklıkları aramaya yönelik olacağı belirtilmektedir.

Söz konusu Fuar'a katılım başvurusu http://matchmakingfairbratislava2018.sario.sk/ adresinden online yapılmaktadır. Fuar'a ilişkin detaylı bilgiye TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) "Hizmetler" başlığı altındaki "Uluslararası İş İmkânları/Yurt Dışı Etkinlikler" bölümünden ulaşılabilmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

 

5 Mart 2017 tarihinde Tahran'da gerçekleştirilen Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası (EİT TSO) 16. Genel Kurulu'nda, EİT TSO Sekretaryası 2018-2021 yıllarında Birliğimizce yürütülmesi kararlaştırılmıştır.

Bu çerçevede, Birliğimiz - EİT TSO ve Türkmenistan Dışişleri Bakanlığı işbirliğinde Türkmenistan'da Enerji Projeleri ve EİT Bölgesinin Kalkınmasına Olan Etkileri " adlı bir Konferans ve ikili iş görüşmeleri düzenlenecektir. 16 Ekim 2018 tarihinde saat 11.00'de TOBB İstanbul Hizmet binasında gerçekleştirilecek etkinliğe Türkmenistan'da devam eden enerji projelerinin tanıtılması hedeflenmektedir.

Konferansın ardından, katılımcı Türkmen yetkililerinin temsilcileri ile firmalarımız arasında ikili görüşmeler gerçekleştirilebilecektir. Söz konusu yetkililerin listesi ve faaliyet alanlarına dair bilgiler katılım teyidi veren firmalarımıza bilahare bildirilecektir.

Katılmayı düşünen üyelerimizin katılım teyitlerini en geç 12 Ekim 2018 tarihine kadar TOBB'a (Adem Kula, Tel: 0212 324 95 42, E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) bildirmeleri gerekmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

 

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama